KOBIETA

Twórcą naszej marki jest kobieta, dlatego też w początkowym założeniu kluczowym i jedynym klientem sklepu blinky miała być właśnie kobieta. Z czasem koncepcja się zmieniła i ofertę dedykujemy również innym. Nie zmienia to faktu, że produkty do tej kategorii są dobierane nie tylko racjonalnie ale przede wszystkim po kobiecemu, czyli przy użyciu wszystkich zmysłów i uczuć, a także w celu zaspokojenia wielu potrzeb, także tych nieuświadomionych.

Każda kobieta znajdzie u nas przedmioty funkcjonalne, oraz ładne ale nie zawsze praktyczne. Takie, które może wykorzystać do realizowania swoich pasji, oraz takie które mogą umilić czas świętowania z bliskimi osobami. Panie znajdą również błyskotki mające na celu cieszyć oczy w czasie spędzonym w samochodzie czy akcesoria niezbędne w podróży. 

Jeśli kobieta, to także biżuteria. Oferujemy zróżnicowany asortyment, który pozwoli zaspokoić oczekiwania zdecydowanej większości Pań.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy dla naszych Klientek i prosimy o propozycje, co jeszcze powinno się u nas pojawić.

Jest 121 produktów.

Pokazano 1-12 z 121 pozycji

Aktywne filtry