BIŻUTERIA

Biżuteria to niekwestionowana ozdoba każdej kobiety. 

U nas znajdziesz ciekawe propozycje z których bez problemu wybierzesz coś szytego na miarę dla Ciebie. Wybierać możesz spośród biżuterii gotowej oraz robionej specjalnie dla blinky. Oferujemy produkty w wielu kolorach, wzorach, z kamieniami i bez, na co dzień i na wyjątkowe okazje. 


Większość naszej biżuterii wykonana jest ze stali szlachetnej. Stal szlachetna 316L - materiał z którego coraz częściej wykonuje się biżuterię. Od jakiegoś czasu cieszy się on dużym powodzeniem, wypierając z rynku biżuterię srebrną, a coraz częściej także złotą. Nazywana jest także chirurgiczną, jubilerską lub nierdzewną.

Powodem jej popularności jest duża odporność stali szlachetnej na warunki atmosferyczne i na korozję. Biżuteria ze stali jest wytrzymała, nie rdzewieje, nie śniedzieje, nie odbarwia się, nie kruszy się a przez to nie wymaga szczególnego traktowania. Nie jest konieczne jej czyszczenie odpowiednimi szmatkami, jak biżuterii ze złota czy srebra.

Stal jest hipoalergiczna, tzn. nie powoduje reakcji uczuleniowych ze względu na prawie zerową zawartość niklu, dlatego jest szeroko używana w medycynie oraz przemyśle spożywczym. Jej niekwestionowaną zaletą jest dostępność i cena.

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Aktywne filtry