DOSTAWA

Poniższa procedura dostawy dotyczy produktów zamówionych w sklepie internetowym blinky.com.pl

Dostawa naszych produktów ograniczona jest do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Towar wysyłany jest na adres wskazany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Towar, będący przedmiotem zamówienia wysyłamy jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, paczkomatów lub do wybranych punktów odbioru.

Koszt dostawy zamówień o wartości do 119 zł włącznie wynosi 9,90 zł. Dostawa zakupów o wartości wyższej niż 119 zł jest darmowa.

Czas realizacji zamówienia to czas potrzebny na skompletowanie, spakowanie, nadanie zamówionego towaru oraz jego transport do Ciebie. Standardowo wysyłamy zamówienia w ciągu 1 dnia i nie dłużej niż do 3 dni roboczych.

Prosimy, abyś sprawdził(-a) po otrzymaniu przesyłki czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody, podpisanym przez przewoźnika.

Nie ponosimy winy za niedostarczenie lub opóźnienia w dostawie zamówionego Towaru w przypadku, gdy otrzymaliśmy błędne dane adresowe miejsca dostawy lub jeśli przyczyny leżą po stronie przewoźnika.