Nasza marka powstała bardzo niedawno, a inspiracją była potrzeba niezależności i dawania ludziom małych chwil radości, przyjemności i oderwania się od codzienności. 

Nazwa blinky kojarzy się z błyskotkami, świecidełkami, mruganiem. Takie właśnie są i będą nasze kolejne produkty: błyszczące, nietypowe, zaskakujące, czasem do potraktowania z przymrużeniem oka. Dzięki niektórym z nich przypomnisz sobie, jak fajnie być dzieckiem bez względu na wiek.

Zaczęliśmy od biżuterii, ale już sukcesywnie poszerzamy asortyment. W naszym sklepie każda kobieta i mężczyzna znajdzie coś dla siebie bez względu na to ile ma lat.

Nie wszystkie nasze produkty są niezbędne do życia, ale przecież w życiu piękne są tylko chwile. Takie właśnie chwile chcemy dawać Ci oferując nasze produkty.

Zaczynamy od sklepu internetowego, lecz nasze plany sięgają dalej. O wdrażaniu naszych pomysłów będziemy Cię informować na bieżąco.

Będzie nam bardzo miło, jeśli będziesz tworzyć ofertę naszego sklepu razem z nami, dlatego gorąco zachęcamy do sugerowania, co ma się w niej jeszcze znaleźć.

Bardzo ważna jest dla nas Twoja satysfakcja, dlatego jeśli cokolwiek wydarzy się z Twoim zakupem, odezwij się do nas. Zrobimy wszystko żeby rozwiązać taką sytuację.

Zależy nam na tym, aby magiczny blask blinky rozjaśnił każdy Twój dzień 😊